КНП "Слов'янська ЦРЛ" отримала Автоматичний біохімічний аналізатор

Дата: 13.03.2024 13:32

Фото без описуКНП "Слов'янська ЦРЛ" отримала Автоматичний біохімічний аналізатор BS-430, виробник Міндрей (Mindray)

від ДУ«Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України», в рамках програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Переваги:

1. Автоматизована високоточна система, керована комп'ютером.

2. 90 фотометричних тестів + блок ISE (3 показники у пробах сироватки та сечі).

3. Висока продуктивність – 420 тестів на годину (до 620 для ISE).

4. Комплексне рішення для клінічної хімії. Призначене для надання комплексного рішення з відстеженням для забезпечення максимальної точності результатів випробувань.

Усі функції, якими наділений біохімічний аналізатор BS-430, спрямовані на оптимізацію процесів у лабораторії, зменшення часу проведення досліджень, а також мінімізацію помилок.

Він неодмінно покращить та полегшить роботу працівників діагностиної лабораторії лікарні