Гуманітарна допомога для мешканців громади від благодійників

Дата: 14.03.2024 12:31

Фото без описуФото без описуВ цей нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги

, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої. Як чудово визнавати, що таких людей зустріла на своєму шляху наша громада На цьому тижні маленькі👶 мешканці Миколаївської громади отримали гуманітарну допомогу у вигляді теплого зимового одягу,яка надійшла від Благодійного фонду "Народна самооборона Львівщини" та Благодіійної організації "Bevar Ukraine" Однією з цілей цих небайдужих до чужої біди людей,є надання актуальної та своєчасної допомоги родинам із дітьми.👪 Висловлюємо слова щирої вдячності за вашу підтримку та за ваші щирі й чуйні серця.

❤️ За те, що ви не стоїте осторонь проблем сьогодення. Нехай ваша доброта та щедрість повернуться до вас сторицею!

Бажаємо вам всіляких благ і процвітань.

Нехай Бог пошле вам міцного здоров’я та довгоочікуваного миру!☘️ Нехай повернеться вам добро здоров'ям, благополуччям, щедрими руками допомоги в потрібну годину.

Маємо надію на плідну співпрацю в майбутньому!🤝

Дякуємо за все!