Відбулося планове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення

Дата: 26.03.2024 14:39

Фото без описуСьогодні відбулося планове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Миколаївській міській військовій адміністрації Краматорського району Донецької області.

На засіданні були розглянуті наступні питання: 1. Про надання соціальних послуг цивільному населенню КЗ «ЦНСП» Миколаївської міської ради та про здійснення догляду за громадянами на непрофесійній основі в умовах воєнного стану. Доповідачами було надано інформацію про перелік послуг, яку надаються мешканцям громади.

2. Про забезпечення компенсаційних виплат з метою подальшого соціального захисту окремих категорій громадян та малозахищених верств населення Миколаївської міської територіальної громади, відповідно до програми «Турбота». Доповідачем було надано інформацію про кількість розглянутих звернень, відповідно до Програми у 2024 році.

Про проведення наступного засідання буде повідомлено додатково.