Інформація для суб'єктів підприємництва Миколаївської територіальної громади

Дата: 29.03.2024 12:48

Фото без описуВідповідно до листа департаменту економіки облдержадміністрації, надаємо інформацію для суб'єктів підприємництва Миколаївської територіальної громади

щодо можливості прийняти участь у консультаційній програмі з логістики для експорту на ринки ЄС Horizon Logistics.

Програма впроваджується Фондом підтримки реформ в Україні у рамках програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП" за спільного фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Інформаційні партнери - Офіс з розвитку підприємництва та експорту та національний проєкт Дія. Бізнес.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Дізнатись деталі та подати заявку можна через портал Дія до 31 березня 2024 року включно.