Про підсумки атестації педагогічних працівників АК ІІ рівня

Дата: 02.04.2024 16:30

Фото без опису  28.03.2024 відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської  міської ради.

На розгляд атестаційної комісії було подано атестаційні матеріали 17 педагогічних працівників закладів освіти Миколаївської міської ради. З урахуванням безпекових вимог та складних реалій сьогодення засідання атестаційної комісії проводилося в онлайн -форматі із використанням анонімної гугл-форми для проведення голосування.

В умовах воєнного стану  організація навчання -це непросто, але  кожен педагог доклав максимум зусиль , щоб наші діти вчилися та здобували якісну освіту . Дякуємо всім і кожному за Ваш професіоналізм , за Вашу стійкість  і незламність , за любов до дітей та віру в їх успіхи!

Витяг