З нагоди Дня здоров’я та Міжнародного дня спорту проведено захід для малечі

Дата: 16.04.2024 17:14

Фото без опису16 квітня 2024 року з нагоди Дня здоров’я та Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку було проведено захід для малят дошкільного віку.

Фото без описуЗа підтримки відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області та спільних зусиль керівників закладів дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №2 «Ромашка» та №3 «Яблунька» ця подія стала справжнім святом для всіх присутніх, а особливо для малечі. У цей день була організована сюжетно - спортивна розвага "Рухаймося, граймо, у спортивні пригоди вирушаймо!", яку провели вихователь Ірина ГАКАЛО та вихователь-логопед Юлія ГРЕЧКА. Фото без описуДіти гралися, бігали, стрибали, кидали та лазили, вправлялись у фізичних вправах з обручами, кубиками, м’ячами, ходили по інтерактивним доріжкам, сортували овочі, фрукти та квіти, ловили рибку для ведмедика. А в кінці спортивної пригоди діти отримали чудові подарунки від Миколаївської міської військової адміністрації!