Дотримання правил благоустрою

Дата: 18.04.2024 14:38

Фото без описуШановні мешканці Миколаївської громади!

Весна в повному розпалі свого цвітіння! Звертаємось до вас з проханням підтримувати в належному стані прилеглі до ваших домоволодінь території. Законом України “Про благоустрій населених пунктів” забороняється загромаджувати будівельними матеріалами проїзні частини вулиць, тротуари, придорожні зелені смуги.

Порушеннями правил благоустрою вважаються: неналежний санітарний стан територій; влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на прилеглій та дворовій території (до уваги – особливо в районі приватного сектора);

стоянка транспортних засобів на газонах;

самовільне розміщення на спорудах, стовпах, опорах та інших не відведених для цього місцях оголошень, плакатів; відсутність відповідного дозволу на розміщення реклами;

несвоєчасне косіння об`єктів рослинного карантину, забур’яненість; зливання господарських стоків у стічні канави.

Дотримання правил благоустрою також передбачає належне поводження з побутовими відходами.

Забороняється вивезення великогабаритних відходів, ремонтного сміття, листя та гілля дерев у невстановлені для цього місця.

Дотримуємося цих правил! Забезпечимо охайне життя в кожному населеному пункті громади в такий непростий час!