Цікава та корисна інформація для ВПО

Дата: 19.04.2024 12:50

Фото без опису🚨У В А Г А 🚨 Цікава та корисна інформація!

Якщо Ви є внутрішньо переміщена особа, яка звільнена з роботи, та не перебуває в центрі зайнятості на обліку, то Вам саме до нас ! Словʼянський міський центр зайнятості надає Вам можливість прийняти участь в виконанні суспільно корисних робіт по Вашому місцю перебування зараз!

Участь в тимчасових роботах надає змогу отримати стабільну заробітну плату, при цьому, необовʼязково перебувати на обліку в Центрі зайнятості.

Для участі в роботах необхідно мати наступні документи: - паспорт - ідентифікаційний код - довідка ВПО.

Якщо Вас зацікавила наша інформація, більш детально можна поспілкуватися з цього питання по телефону 050 550 54 60.

Ми чекаємо Вас і з задоволенням допоможемо вирішити проблему Вашого працевлаштування !