Палата представників Конгресу США ухвалила пакет допомоги Україні

Дата: 21.04.2024 16:16

Фото без описуПів року складних переговорів — і от нарешті вчора Палата представників Конгресу США ухвалила пакет допомоги Україні.

Це рішення справжнього світового лідера, який дбає про збереження світового порядку. Його наслідки наш ворог відчує на своїй шкурі дуже скоро.

А головне — цю підтримку відчують наші воїни і наші мирні міста. Наша боротьба отримає нову притоку сил — саме тоді, коли це найбільше необхідно.

Тепер справа за Сенатом та президентом Байденом — впевнений, що свою частину роботи в цьому історичному процесі вони зроблять максимально швидко.

Вітаю всю Україну з цим здобутком! Він вартував чималих зусиль нашому Президенту Володимиру Зеленському, керівнику ОП Андрію Єрмаку та всьому дипломатичному корпусу.

Це — важлива проміжна перемога, яка стане черговим кроком до остаточної Перемоги над росією!

Вадим Філашкін