Дата: 24.04.2024 17:46

Шановні містяни!

Погашення існуючих боргів за надані житлово-комунальні послуги є запорукою постачання тепла у ваші домівки!Фото без опису

Попри надважку ситуацію в регіоні, колектив Слов’янської ТЕС сумлінно виконує свою роботу і докладає надзусиль, щоб підтримувати життєзабезпечення міста і його мешканців.

Проте, станом на 01 січня 2024 року  оплата за надані за послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої водисклала лише 40,3%, в тому числі населення 38%. Це критично низький рівень, що значно ускладнює вирішення завдань з проходження опалювального періоду взимку 2024 року, яка цього року ще, на жаль, буде надскладною.

Звертаємо вашу увагу на те, що воєнний стан не звільняє від оплати отриманих послуг та заборгованості за послуги.

Отже, ми розраховуємо на сумлінне виконання своїх зобовязань і з вашого боку.

Віримо у перемогу та працюємо задля неї, мирної та квітучої України!

Тел. щодоінформації про стан

заборгованості:(050) 405-42-01