Є можливість укласти договори про погашення заборгованості по житлово-комунальним послугам (реструктуризації).

Дата: 24.04.2024 15:00

Фото без описуДо уваги мешканців громади!

Споживачі, які мають заборгованість перед КП «Сервіскомуненерго» за житлово-комунальні послуги:

●з правління багатоквартирним будинком;

●централізоване водопостачання;

●централізоване водовідведення;

●управління відходами (вивезення ТПВ);

мають можливість укласти договори про погашення заборгованості по житлово-комунальним послугам (реструктуризації).

Для цього необхідно звернутись до відділу збуту КП «Сервіскомуненерго» за адресою:

м. Миколаївка, вул. 50-річчя Слов'янської ТЕС, 22 1 поверх, кабінет № 1.

Графік прийому громадян:

Щодня (крім суботи, неділі) з 9.00 до 15.00

Перерва: з 12.00 до 13.00

Телефон для довідок: 050-398-39-09

При собі треба мати наступні документи:

■паспорт* власника/наймача квартири (кімнати в гуртожитку), *якщо у Вас ID картка треба також мати витяг про місце реєстрації або форму 13;

■картку платника податку (ідентифікаційний номер);

■документи, підтверджуючі право власності або право користування житловим приміщенням (ордер, свідоцтво про право власності, свідоцтво про право на спадщину, договір дарування, договір купівлі-продажу, договір оренди та ін.);

■довідку про склад сім'ї, яку можна отримати в виконавчому комітеті Миколаївської міської ради на пл. Енергетиків, 2/14, 2 поверх, кабінет № 6 в робочі дні.

Звертаємо Вашу увагу, що укладення договору про погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги (реструктуризацію) дасть можливість оформити субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.