Відбулося планове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення

Дата: 23.04.2024 14:06

Фото без опису23.04.2024 року відбулося планове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Миколаївській міській військовій адміністрації Краматорського району Донецької області.

На засіданні були розглянуті наступні питання: 1. Про пошкоджене та знищене майно на території Миколаївської міської територіальної громади. Доповідачем було надано інформацію про обстеження зруйнованих і пошкоджених житлових будинків на території громади за (I квартал 2024 року).

2. Про стан роботи Слов’янського центру зайнятості з мешканцями Миколаївської міської територіальної громади. Доповідачем було надано інформацію про організацію та підтримку працездатного населення Миколаївської міської територіальної громади, стимулювання працевлаштування безробітних, у тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися та проживають на території громади (за 1 квартал 2024 року).

Про проведення наступного засідання буде повідомлено додатково.