Гуманітарна допомога, що надходить до громади

Дата: 22.04.2024 15:24

Фото без описуЗа період з 13.04.2024 р. по 21.04.2024 р. включно отримано:

Гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів від БФ «Хатіко ЮА» в кількості 700 пакетів для сімей з дітьми громади та особам з інвалідністю

Видано 44 проднабори для осіб з інвалідністю Рай-Олександрівського старостинського округу від БФ « Джем»

Забезпечено 73 маломобільних осіб міста Миколаївка проднаборами від БФ «Джем» з доставкою за фактичним місцем перебування

Вислано проднабори від БФ «Янголи спасіння»новою поштою дітям -сиротам та позбавленим батьківського піклування (26 наборів) за межами громади за фактичним місцем івакуації.

19.04 видано 5000 буханок хліба мешканцям громади від БФ « Янголи спасіння»

20.04.2024 року завершено видачу проднаборів мешканцям міста від « БФ Янголи спасіння».

Завершено видачу насіння овочевих культур від  ТОВ «Енза заден Україна» мешканцям громади

21.04.2024 забезпечено видачу сімʼям з дітьми та особам з інвалідністю міста Миколаївка (майже 800 наборів) продуктовими наборами від БФ «ДЖЕМ».

Продовжено реєстрацію волонтерами БФ «Право на захист» мешканців міста, чиє житло постраждало останнім часом від ворожих обстрілів для здійснення грошової допомоги.

20.04.2024 « ГО «Юніт» забезпечено гігієнічними наборами мешканців населених пунктів Карпівка, Донецьке, Селезнівка Райгородоцького старостату

🟢Миколаївська міська військова  адміністрація висловлює подяку  волонтерам, організаціям, які безпосередньо розвантажували й видавали гуманітарну допомогу мешканцям громади.