Про грантові програми МОМ

Дата: 25.04.2024 13:18

Фото без описуПро грантові програми МОМ

Управління з питань ветеранської політики облдержадміністрації (далі Управління) повідомляє, що Міжнародною Організацією з міграції, Представництвом в Україні (далі МОМ) за фінансової підтримки Уряду Японії, розпочинаються грантові програми для місцевих громад та організацій, які надають допомогу ветеранській спільноті.

Програми як для громад так і для організацій запроваджуються в рамках проскту «Стійкі та інклюзивні громади в Україні» з метою згуртування українського суспільства та посилення стійкості місцевих громад через сприяння реінтеграції ветеранів, членів їхніх сімей та сімей загиблих у цивільне життя.

Учасники, після подання заявок на участь, пройдуть конкурсний відбір, після чого переможці отримають матеріальну допомогу до 15 000 євро та навчання для персоналу.

Форма заявок до подання та більш детальна інформація про умови участі у програмах, інструкції щодо заповнення заявок, знаходиться за посиланням:

Для громад: Грантова програма для громад від Міжнародної організації, MOM Ukraine

Для ветеранських організацій/установ: Грантова програма для ветеранських організацій установ від MOM Ukraine

У разі виникнення запитань, просимо Вас надсилати запити на адресу електронної пошти:

MOMVeteran Project@iom.int.