Як працює програма «єВідновлення» у Миколаївській громаді.

Дата: 03.05.2024 12:41

Фото без описуЗаступник начальника Миколаївської міської військової адміністрації Володимир Проскунін – про те, як працює програма «єВідновлення» у Миколаївській громаді.

В Україні вже близько 10 ти місяців діє програма "єВідновлення"

Всього по громаді подано 339 заяв.

Станом на сьогодні 246 мешканців нашої громади, які подали заяви до програми "єВідновлення" на компенсацію за пошкоджене житло, вже отримали виплати на загальну суму 18568476,5 грн.

26 заяв знаходяться в робочому процесі.

Комісія, створена у військовій адміністрації, обстежує житлові обʼєкти. У 67 будинків не вдалося потрапити через відсутність власників. Розгляд цих заяв призупинено. На жаль, закон не дозволяє проводити обстеження без них.

2 заяви-відмова в наданні компенсації (не житлове приміщення).

Новий напрямок програми єВідновлення з виплати компенсацій за зруйноване житло почав працювати з 1 серпня. Вже подано 15 заяв.

5 людей вже отримали сертифікати на житло, на загальну суму 7753513,90 грн.

Ті мешканці громади, чиє житло було зруйновано в ході воєнних дій, вже подають заяви в застосунку "Дія".

Шановні мешканці Миколаївської громади!Вкотре нагадуємо, що заявку на компенсацію можна подати у застосунку «Дія» або на порталі «Дія». Консультації мешканці громади можуть отримати в міській військовій адміністрації, в старостинських округах, а також на сторінках наших інтернет-ресурсів.