Ювілейний день народження святкує заступник начальника Миколаївської міської військової адміністрації Володимир Проскунін.

Дата: 01.05.2024 08:44

Фото без описуСьогодні свій ювілейний день народження святкує заступник начальника Миколаївської міської військової адміністрації Володимир Проскунін.

Шановний Володимире Миколайовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас із днем народження!

Ми маємо можливість щодня бачити, як Ви гідно справляєтеся з стратегічним і тактичним завданням – керівництвом нашою громадою!

Завдяки Вашим високим організаторським здібностям, вмінням згуртувати людей, енергії й самовіддачі- наша громада продовжує працювати та жити.

Тож нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї й приймати мудрі рішення, а Ваша самовіддана праця дарує Вам радість і задоволення, вдячність за добрі справи.

Зичимо Вам миру та добра, міцного здоров`я, щастя й радості, добробуту й злагоди, сімейних гараздів, родинного благополуччя, нових професійних висот та перемог, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег!

Мирного неба та Перемоги!

З ювілеєм!

Миколаївська міська військова адміністрація, виконавчий комітет,

міська рада