Громади Донеччини отримали нову комунальну техніку

Дата: 29.04.2024 09:54

Фото без описуГромади Донеччини отримали нову комунальну техніку

Першу партію з 12 самоскидів отримали сьогодні територіальні громади Краматорського, Покровського та Волноваського району Донецької області. Нова вантажна техніка призначена для збору й транспортування побутових відходів та відходів, що утворились у зв’язку з пошкодженням чи руйнуванням будівель внаслідок бойових дій.

Ключі представникам громад вручив директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА Сергій Натрус.

«Придбана техніка має багатофункціональне оснащення, зможе виконувати широкий спектр робіт в територіальних громадах, направлений на розчищення територій від несанкціонованих сміттєзвалищ, відходів від руйнувань та демонтажу пошкоджених та зруйнованих споруд, ліквідацію наслідків обстрілів. Раніше громадам були передані чотири навантажувачі», - зазначив Сергій Натрус.

Директор департаменту підкреслив, що, зважаючи на невідкладні потреби громад, Донецька ОДА й надалі забезпечуватиме громади сучасною технікою.

🇺🇦 Донецька ОДА