Привітання зі світлим святом Воскресіння Христа

Дата: 05.05.2024 08:12

Фото без описуДорога наша Миколаївська громадо!

Від щирого серця вітаю зі світлим святом Воскресіння Христа!

Сьогодні серце кожного християнина сповнюється особливої радості та любові до ближніх, а у душах пробуджуються надії та сподівання на краще.

Тож нехай це величне свято принесе світлі почуття добра,злагоди,миру!

Нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість Перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях.

Зичу вам і вашим рідним міцного здоров'я, миру, спокою, терпіння, злагоди, благополуччя, довголіття, достатку, любові й тепла.

Бажаю вам i вашим рідним у ці весняні дні відродитися та відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло.

Нехай Господь дарує МИР на довгі подальші літа й надихає нас на дoбpi та праведні справи.

А Пасхальне Свято стане початком нового життя — кращого й добрішого!

Перемоги нам!

Щастя та благодаті Божої з небес.

І хай по всій лунає Україні:

— Христос воскрес!

— Воістину воскрес!

З повагою- заступник начальника Миколаївської міської військової адміністрації Володимир Проскунін