Відбулося засідання Координаційної ради

Дата: 05.06.2024 16:52

Фото без опису05.06.2024 року відбулося ІІ засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної і громадянської ідентичності

при Миколаївській міській раді Краматорського району Донецької області у змішаному форматі.

На засідання заслухали доповідь щодо виконання заходів за І-ІІ квартал 2024 року з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності відповідно до затвердженого Плану, згідно якої, заплановані заходи виконані на 100% закладами освіти та культури.

Проаналізували проведення І-ІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), за підсумками результатів 2 команди представляють громаду на обласному рівні. А також ознайомилися із заходами, які планується провести у другій половині 2024 року.

Активне і конструктивне обговорення виступів і ключових напрямків діяльності Координаційної Ради дозволили прийняти виважені і чіткі рекомендації щодо подальшої роботи на різних рівнях.