КП "Сервіскомуненерго" про роботу за минулий тиждень

Дата: 05.06.2024 13:20

Фото без описуКП "Сервіскомуненерго" підтримує порядок у м.Миколаївка та деяких населених пунктах громади.

Працівники комунального підприємства на минулому тижні проводили роботи:
-Нарізка скла за заявою мешканців будинків. -Ремонт пошкодженої шиферної покрівлі на вул.50-річчя. СловТЕС.. -Ремонт притулку у будівлі гімназії.
- Ремонт бетонної відбортковки квіткової клумби по Алеї Слави на пл. Свєшнікова.
-Заміна ділянок трубопроводів опалення, водовідведення та холодного водопостачання, заміна корінних вентилів у квартирах, підвальних приміщеннях житлових будинків.
-Усунення підземних поривів колекторів Ду-400мм та Ду-200мм холодного водопостачання. -Ревізія розподільних поверхових щитків житлових будинків, ГРЩ-0,4кВ.
-Ревізія електрообладнання КНС 3.
-Збір та вивіз ТПВ по м. Миколаївка.
-Збирання та вивезення гілок по території міста.

Працівники комунального підприємства на минулому тижні проводили роботи:

-Ревізія електрообладнання КНС 3.

-Збір та вивіз ТПВ по м. Миколаївка.

-Збирання та вивезення гілок по території міста. -Покіс трави на вул. Ювілейна, вул. Миру. -Покіс трави на вул. Ювілейна, вул. Миру.