Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Завершено Проект з виплати грошової допомоги цивільному населенню

Дата: 06.07.2024 15:51
Кількість переглядів: 40

Фото без описуЗавершено Проект з виплати грошової допомоги цивільному населенню, яке евакуюється із населених пунктів Донецької області


Починаючи з 10 грудня 2023 року, за сприяння Мінреінтеграції, реалізовувався спільний проєкт Міжнародної організації з міграції, АТ «Укрпошта» з виплати грошової допомоги цивільному населенню, яке евакуюється до безпечних регіонів України, у розмірі 3600 грн на одну особу.

Збройна агресія російської федерації призвела до складної бюджетної ситуації. Всі рішення Уряду спрямовані на вирішення безпекових питань та пріоритезацію видатків, спрямованих на відсіч та стримування збройної агресії, забезпечення своєчасних соціальних виплат.

Враховуючи зазначене, міжнародні партнери підтримали наших співгромадян, які постраждали внаслідок воєнних дій та вирішили евакуюватися до більш безпечних областей України.

Проєкт передбачав формування на збірних пунктах евакуації відповідних відомостей, з подальшою виплатою на перонах кінцевих станцій прибуття евакуаційних поїздів разової грошової допомоги цивільному населенню, яке евакуюється.

Збірним пунктом евакуації Донецької області до відомостей було внесено інформацію стосовно 3560 донеччан, які вирішили евакуюватися. Відомості передавалися АТ «Укрпошта» для здійснення виплат.

Проєкт був розрахований на 6 місяців, але фактично діяв довше. З 07 липня 2024 року у зв’язку із завершенням проєкту виплати для евакуйованого цивільного населення припиняються.

Цей проєкт є яскравим прикладом успішної співпраці Уряду, Міжнародної організації з міграції та АТ «Укрпошта».

Дякуємо нашим партнерам - Міжнародній організації з міграції та АТ «Укрпошта» за підтримку донеччан.

З метою подальшої підтримки наших співгромадян, Урядом проводяться консультації та перемовини з міжнародними організаціями (донорами) для поновлення виплат.

Про поновлення разової виплати цивільному населенню, яке евакуюється, буде повідомлено додатково.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора