Оновлена інформація від КП "Сервіскомуненерго "

Дата: 09.07.2024 15:07

Фото без описуДо уваги мешканців громади!

Оновлена інформація від КП "Сервіскомуненерго "

Споживачі, які мають заборгованість перед КП «Сервіскомуненерго» за житлово-комунальні послуги:

з правління багатоквартирним будинком;

централізоване водопостачання;

централізоване водовідведення;

управління відходами (вивезення ТПВ); мають можливість укласти договори про погашення заборгованості по житлово-комунальним послугам (реструктуризації).

Для цього необхідно звернутись до відділу збуту КП «Сервіскомуненерго» за адресою:

м. Миколаївка, вул. 50-річчя Слов'янської ТЕС, 22 1 поверх, кабінет № 1.

Графік прийому громадян:

Щодня (крім суботи, неділі) з 9.00 до 15.00 Перерва: з 12.00 до 13.00

Телефон для довідок: 050-398-39-09

При собі треба мати наступні документи:

паспорт* власника/наймача квартири (кімнати в гуртожитку), *якщо у Вас ID картка треба також мати витяг про місце реєстрації або форму 13;

картку платника податку (ідентифікаційний номер); документи, підтверджуючі право власності або право користування житловим приміщенням (ордер, свідоцтво про право власності, свідоцтво про право на спадщину, договір дарування, договір купівлі-продажу, договір оренди та ін.); довідку про склад сім'ї, яку можна отримати за адресою: м.Миколаївка, вул.Січових стрільців, 47/17

в робочі дні.

Звертаємо Вашу увагу, що укладення договору про погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги (реструктуризацію) дасть можливість оформити субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.