Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Епідситуація в громаді на теперішній час

Дата: 09.07.2024 15:14
Кількість переглядів: 44

Фото без описуЕпідситуація в громаді на теперішній часПервинна медико-санітарна допомога надається мешканцям громади в повному обсязі.

Протягом тижня сімейними лікарями лікарських амбулаторій громади здійснено 444 прийома мешканців громади (з них- 48 дітей), відвідано на дому 1 хворого.

Епідситуація на території Миколаївської ТГ благополучна.
За минулий тиждень не зареєстровано випадків на Covid-19.

Незалежною міжнародною медичною гуманітарною організацією «Лікарі без кордонів» (Бельгія) 03.07.2024 надано медичну допомогу 47 мешканцям сел.Донецьке.

З метою цільового та раціонального використання комп'ютерного обладнання для забезпечення функціонування електронної системи охорони здоров'я, отриманого відповідно до наказу Міністерства
охорони здоров'я України від 30 травня 2024 року № 930 «Про розподіл комп'ютерного обладнання для забезпечення функціонування електронної системи охорони здоров'я, закупленого за кошти спеціального фонду Державного бюджету України на 2024 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301630 «Відновлення і розвиток стійкої національної моделі медичної галузі України», лікарською амбулаторією м. Миколаївка отримано 2 ноутбуки та 2 мишки. Завдяки новій комп'ютерній техніці сімейні лікарі лікарської амбулаторії м. Миколаївка матимуть доступ до сучасних технологій, а  це допоможе працювати з електронною системою охорони здоров'я більш якісно та продуктивно. Продовжуються ремонтні роботи щодо замін вікон та дверей будівлі лікарської амбулаторії м. Миколаївка.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора