Усі військовозобов’язані особи повинні уточнити особисті дані

Дата: 09.07.2024 15:17

Фото без описуНагадуємо, що усі військовозобов’язані особи повинні уточнити особисті дані до 16 липня 2024 року.

Це можна зробити в ТЦК,  у ЦНАП або через мобільний застосунок «Резерв+».

Оновлення даних в ЦНАП: які документи мати із собою

З 18 травня до 16 липня 2024 року військовозобов’язані особи можуть оновити дані в центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Під час оновлення необхідно вказати:

• номер телефону;

• фактичне місце проживання;

• адресу електронної пошти (за наявності).

Що потрібно мати з собою для оновлення даних через ЦНАП

Для оновлення даних військовозобов’язані, призовники та резервісти повинні мати при собі:

• паспорт;

• ідентифікаційний код;

• активний номер телефону.

Військовозобов’язаніпризовники та резервісти також мають можливість швидко оновити свої облікові дані через мобільний застосунок «Резерв+». Це можна зробити у декілька кліків, без черг у ТЦК та ЦНАП.

Громадяни мають уточнити: адресу проживання, номер мобільного телефону, а також адресу електронної пошти (за наявності).

Після авторизації та уточнення даних в застосунку «Резерв+» вони оновляться і в реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів «Оберіг».

Звернутися за актуалізацією даних військовозобов’язаного до відділу «ЦНАП» можна за адресою: м. Миколаївка, вул.Січових стрільців, буд.47/17

Графік роботи: пн-пт з 08-00 до 15-45, перерва з 12-00 до 12-45.