Дата: 09.07.2024 15:31

Фото без опису Випускники закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради склали незалежне тестування. Найкращими результатами відзначились:

Інна ТРИФОНОВА – випускниця Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області . Дівчина   набрала  183 бали Національного мультипредметного тесту з української мови та 185 балів  - з німецької мови;

Катерина САВЧЕНКО - випускниця Райгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області . Вона набрала 194 бали Національного мультипредметного тесту з історії ;

Кирило НІНІЧУК – випускник Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області. Він набрав 180 балів Національного мультипредметного тесту з математики.

Віолетта КАВУН - випускниця Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів N3 Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області. Випускниця набрала 183 бали Національного мультипредметного  тесту з української мови.
Відділ освіти , культури, сімʼї , молоді та спорту ВІТАЄ Інну, Віолетту, Катерину та Кирила, і бажає подальших перемог та звершень!