Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Про інформування бізнесу щодо релокації

Дата: 03.06.2026 11:58
Кількість переглядів: 11

Фото без описуПро інформування бізнесу щодо релокації

 

На виконання листа Департаменту економіки Донецької обласної державної адміністрації від 08.05.2026 № 5/365/40-26/04.2 інформуємо про надходження пропозиції від ПрАТ «Мукачівський ліскомбінат» щодо можливості релокації підприємств до селища Чинадійово Мукачівського району, Закарпатської області

 Зазначена пропозиція адресована суб'єктам господарювання Донецької області, які мають намір перемістити свою діяльність до більш безпечних регіонів України. Релокованим суб'єктам господарювання пропонуються майновий комплекс, земельна ділянка 6,7982 га, виробничі приміщення від 800 до 5500 кв. м, адміністративні будівлі загальною площею 20000 кв. м, власна трансформаторна підстанція потужністю 1034 кВт з можливістю збільшення до 4000 кВт, зручна транспортна розв'язка на автошляху Київ - Чоп.

Зацікавлені суб'єкти господарювання можуть звертатися безпосередньо до ПрАТ «Мукачівський ліскомбінат» за телефоном: +38(095)283-47-99 або на e-mail: office@mlk.com.ua.

Просимо забезпечити оперативне доведення зазначеної інформації до потенційно зацікавлених суб'єктів господарювання на відповідній території.

https://rada.info/upload/users_files/04341413/9fd45908336a9eddf27301432bd6ec82.pdf


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь