В м.Миколаївка завершився масштабний профорієнтаційний форум "Навігатор вступу"

Дата: 26.01.2022 14:58

В м.Миколаївка завершився масштабний профорієнтаційний форум "Навігатор вступу" для учнів 9-11 класів Миколаївської територіальної громади. Форум був організований вперше на правах сувмісної роботи молодіжної ради при Миколаївській міській раді та молодіжного Центру «Енергія»

Що таке "Навігатор вступу"? Це унікальна можливість для учнів та батьків за один день вирішити будь-які питання з майбутньої освіти. Не потрібно їхати в інше місто, аби задати питання та дізнатися про умови для майбутнього вступу до навчальних закладів. Представники вищих закладів району приїхали самі, щоб довести та донести до кожного випускника особливість професій свого закладу.

Дякуємо представникам вищих навчальних закладів, за цікаві змістовні презентації та лекції для учнів та батьків. Бажаємо успіхів з вибором майбутньої професії.

Дізнатися більше про Форум ви можете з виступу голови Молодіжної ради Олексія Родіонова. https://www.youtube.com/channel/UCw-8_4VaddVR_H6tprArEbQ