Засідання постійних депутатських комісій

Дата: 13.04.2021 11:19

19.04.2021 о 10:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань Комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства,  концесії, транспорту і зв’язку, побутового та торгівельного обслуговування, малого та середнього бізнесу.

19.04.2021 о 13:00 засідання постійної комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, правової політики, законності, правопорядку, протидії та запобігання корупції, конфлікту інтересів, місцевого самоврядування і громадських організацій.

19.04.2021 о 15:00 засідання постійної комісії з питань Освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, соціального захисту, фізичної культури та спорту.

20.04.2021 о 10:00 засідання постійної комісії з питань Містобудування, будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та раціонального ви користування природних ресурсів.

20.04.2021 о 13:00 засідання постійної комісії з питань Соціально-економічного розвитку, інвестицій, планування, бюджету і фінансів.

Місце проведення зал засідань виконавчого комітету Миколаївської міської ради.