Постійні депутатські комісії

Депутатські комісії Миколаївської міської ради

1

Постійна комісія з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, правової політики, законності, правопорядку, протидії та запобігання корупції, конфлікту інтересів, місцевого самоврядування і громадських організацій.

Кострова Ірина Миколаївна

Барабаш Віта Олексіївна

Карасьов Юрій Іванович

Рипаленко Олена Анатоліївна

Унгур’ян Оксана Григорівна

2

Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, соціального захисту, фізичної культури та спорту.

Куліш Лілія Володимирівна,

Біланов Олександр Миколайович

Коплянок Світлана Валеріївна

Коритіна Надія Олексіївна

Пересічний Олег Сергійович

3

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, планування, бюджету і фінансів.

Мариненко Марина Анатоліївна

Коваленко Ганна Сергіївна

Козир Лариса Петрівна

Лозовой Євген Олексійович

Сидоренко Олена Іванівна

4

Постійна комісія з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку, побутового та  торгівельного обслуговування, малого та середнього бізнесу.

Павленко Руслан Петрович

Алефіренко Віктор Васильович

Вовк Руслан Миколайович

Ковдря Марина Василівна

Лянка Андрій Семенович

5

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів.

В’юнковська Тетяна Іванівна

Голдищук Володимир Михайлович

Дерябін Сергій Іванович

Добров Василь Петрович

Звєрєв Олексій Володимирович

22 Липня, 2021 р., 08:42
02.08.2021 о 10:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, правової політики, законності, правопорядку, протидії та запобігання корупції, конфлікту інтересів, місцевого самоврядування і громадських організацій.
10 Червня, 2021 р., 10:07
22.06.2021 о 10:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, правової політики, законності, правопорядку, протидії та запобігання корупції, конфлікту інтересів, місцевого самоврядування і громадських організацій.
14 Травня, 2021 р., 14:00
24.05.2021 о 10:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, правової політики, законності, правопорядку, протидії та запобігання корупції, конфлікту інтересів, місцевого самоврядування і громадських організацій.
13 Квітня, 2021 р., 11:19
19.04.2021 о 10:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань Комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства,  концесії, транспорту і зв’язку, побутового та торгівельного обслуговування, малого та середнього бізнесу.
18 Березня, 2021 р., 15:14
19.03.2021 о 10:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань Комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства,  концесії, транспорту і зв’язку, побутового та торгівельного обслуговування, малого та середнього бізнесу.