ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!!!

Дата: 13.04.2020 10:00

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!!!

Згідно ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України № 39 від 10.02.2016 р. «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам», в державі створено реєстр операторів ринку харчових продуктів.

Реєстрації підлягають потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

Оператор ринку харчових продуктів, який використовує потужність, зобов’язаний подати заяву відповідного зразка до територіального органу Держпродспоживслужби НЕ ПІЗНІШЕ ніж за 10 календарних днів до початку роботи потужності та за 15 днів отримати інформацію про державну реєстрацію потужності.

Заяву та зразок для реєстрації можна завантажити за посиланням –

Заповненні заяви надсилати на електронну адресу:  udpss.slavyansk@ukr.net

Питання щодо заповнення заяви за телефоном (06262)3-62-09