05 Листопада, 2021 р., 09:54
04.11.2021 під головуванням першого заступника міського голови Володимира ПРОСКУНІНА відбулося засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету Миколаївської міської територіальної громади. На засідання були присутні посадові особи міської ради: секретар міської ради Інна ПЕРЕСІЧНА, начальник фінансово-бюджетного управління Дмитро ТЕРЕЩЕНКО, начальник відділу економіки та інвестицій Оксана БИСТРИЦЬКА, начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Людмила БУТКО, начальник відділу комунальної власності, ЖКГ, транспорту, благоустрою та екології Юлія КАРПЕНКО; депутати міської ради: Ірина КОСТРОВА, Лілія КУЛІШ, Марина МАРИНЕНКО, Світлана КОПЛЯНОК та координаторка ініціативної групи MEDI@NNA Тетяна БОНДАРЕНКО.
06 Жовтня, 2021 р., 14:44
Шановні жителі громади! Починаючи з 14 жовтня стартує етап «ГОЛОСУВАННЯ» за проєкти громадського бюджету нашої громади.
06 Жовтня, 2021 р., 11:16
18 Серпня, 2021 р., 13:12
17.08.2021 під головуванням першого заступника міського голови Проскуніна В.М. відбулося друге засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету Миколаївської міської територіальної громади.
01 Липня, 2021 р., 10:35
Шановні жителі громади!