Офіційна інформація від органів місцевого самоврядування

27 Січня, 2022 р., 23:28
В Миколаївській міській раді відбулося засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Олександра Гадяцького. Перед розглядом питань порядку денного, очільник громади повідомив, що виконавчим комітетом Миколаївської міської ради 11 січня 2022 року було проведено конкурс із призначення управителя багатоквартирних будинків, співвласниками яких не створено ОСББ та не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком.
24 Грудня, 2021 р., 08:30
У Миколаївській міській раді пройшла чергова ХVІ сесія 8 скликання міської ради. 23 грудня в Миколаївській міській раді пройшла чергова ХVІ сесія 8 скликання міської ради. На сесії були присутні депутати, керівники структурних підрозділів, старости старостинських округів, профільні заступники міського голови. Усі питання порядку денного були розглянуті та підтримані депутатами.
21 Грудня, 2021 р., 17:00
21.12.2021 року в Миколаївській міській раді було проведено День Депутата. Обранцями громади було попередньо розглянуто та обговорено матеріали пленарного засідання чергової 16 сесії 8 скликання Миколаївської міської ради, яка відбудеться 23грудня 2021 року. День Депутата проводиться напередодні кожної чергової сесії міської ради для належної підготовки її проведення.
18 Грудня, 2021 р., 00:10
В Миколаївській міський раді пройшов черговий виконком Миколаївської міської ради під головуванням міського голови Олександра Гадяцького. На засіданні були присутні члени виконкому, керівники структурних підрозділів міської ради та керівники установ. На розгляд  було винесено 55 питань порядку денного та питання «Різне».По всім питанням депутатами велися жваві обговорення.
16 Грудня, 2021 р., 15:10
Сьогодні в сесійній залі Миколаївської міської ради під головуванням Ірини Кострової та за участі міського голови Олександра Гадяцького було проведено засідання постійної  комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, правової політики, законності, правопорядку, протидії та запобігання корупції, конфлікту інтересів, місцевого самоврядування й громадських організацій.У роботі комісії взяли участь депутати, керівний склад Миколаївської міської ради, начальники та спеціалісти структурних підрозділів Миколаївської міської ради.
25 Листопада, 2021 р., 22:04
В Миколаївській міській раді пройшла позачергова ХV сесія 8 скликання міської ради. На сесії були присутні депутати, керівники структурних підрозділів, старости старостинських округів, профільні заступники міського голови.Всі питання порядку денного були розглянуті та підтримані депутатами.
24 Листопада, 2021 р., 15:16
В Миколаївській міський раді пройшов черговий виконком Миколаївської міської ради. За дорученням міського голови Олександра Гадяцького відкрив і вів засідання перший заступник міського голови Володимир Проскунін. На виконкомі були присутні члени виконкому, керівники структурних підрозділів міської ради та керівники установ. На засіданні виконкому було винесено 35 питань порядку денного та питання «Різне».По всім питанням порядку денного велися жваві обговорення.
12 Листопада, 2021 р., 22:49
В Миколаївській міській раді відбулося пленарне засідання ХІV сесії міської ради під головуванням міського голови Олександра Гадяцького. На сесії були присутні профільні заступники міського голови, керівники структурних підрозділів Миколаївської міської ради,депутати. Перед початком сесії Олександр Гадяцький акцентував увагу присутніх на тому факті,що рівно рік потому, на сесії, були підтверджені повноваження міського голови після виборів та побажав присутнім гарної роботи й берегти себе в цій нелегкій битві з коронавірусом!
12 Листопада, 2021 р., 08:34
11 листопада 2021 року в Миколаївській міській раді проведено День Депутата. Обранцями громади було попередньо розглянуто та обговорено матеріали пленарного засідання чергової 14 сесії 8 скликання Миколаївської міської ради, яка відбудеться 12 листопада 2021 року. Перед початком засідання міський голова Олександр Гадяцький, проінформував присутніх про ситуацію з COVID-19 і порекомендував присутнім вакцинуватися та проінформувати мешканців громади про життєву необхідність вакцинації, як способу збереження життя.