Офіційна інформація від органів місцевого самоврядування

25 Вересня, 2021 р., 11:03
24 вересня  в Миколаївській міській раді відбулося пленарне засідання ХІІ сесії міської ради. На сесії були присутні голова Краматорської районної ради Сергій Моховик, директор СО ПАТ "Донбасенерго" "Слов'янська ТЕС", член виконкому  Валерій Черепій , профільні заступники міського голови, керівники структурних підрозділів Миколаївської міської ради. На порядок денний сесії було винесено 71 питання Одне з питань порядку денного - «Про результати роботи комісії по розгляду та вивченню питання виведення комунального підприємства Міколаївської міської ради «Сервіскомуненерго» з Фінансової та адміністратівної кризи та напрацювання пропозіцій стосовно Реформування комунального підприємства Міколаївської міської ради« Сервіскомуненерго»