26 Березня, 2020 р., 15:57
Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.
19 Березня, 2020 р., 08:23
Згідно постанови Кабінету Міністрів № 215, від 17 березня забороняється робота: закладів громадського харчування, торгівельно-розважальних центрів, інших розважальних закладів, фітнес-центрів, закладів культури, закладів торгівельного та побутового обслуговування населення, речових ринків, перукарень, салонів краси, тренажерних залів, усіх суб'єктів господарювання, робота яких передбачає прийом відвідувачів, басейнів, майстерень з ремонту, навчальних центрів.

17 Березня, 2020 р., 16:15
До уваги миколаївців та представників органів місцевого самоврядування! Обговорення проєкту Інвестиційної програми СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС на 2018-2025 рр.
06 Березня, 2020 р., 10:38
Відповідно до розпорядження Миколаївського міського голови від 06.03.2020 № 32 "Про тимчасове обмеження проведення масових заходів на території Миколаївської міської об'єднаної територіальної громади" по території Миколаївської міської об'єднаної територіальної громади тимчасово обмежено проведення масових заходів з 07 березня 2020, у зв'язку з актуальністю загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою мінімізації ризиків поширення короновірусу. 2019-nCOV
26 Лютого, 2020 р., 10:22
Доводимо до Вашого відома, що Кабінетом Міністрів України започаткована Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%», яка спрямована на стимулювання створення і розширення мікро- та малого бізнесу.