10 Вересня, 2019 р., 13:10
19 вересня 2019 року з 10.30 до 12.30 у Центрі надання адміністративних та соціальних послуг буде проводитись виїзний прийом громадян керівником Слов’янської місцевої прокуратури
22 Серпня, 2019 р., 15:14
Заходи до святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України
22 Серпня, 2019 р., 14:18
23 серпня до Дня Державного  Прапору України в Миколаївській міській об’єднаній територіальній громаді відбудеться автопробіг за маршрутом Миколаївка – Никонорівка – Малинівка – Рай–Олександрівка – Миколаївка.
19 Серпня, 2019 р., 09:45
28.08.2019 о 14:00 відбудеться І пленарне засідання ХХХV cесія Миколаївської міської ради 8 скликання. Місце проведення  зал засідань бібліотеки-центру екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка.
16 Серпня, 2019 р., 10:46
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад спеціалістів відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту  Миколаївської міської ради – 2 посади.
16 Серпня, 2019 р., 10:44
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу комунальної власності, ЖКГ, транспорту, благоустрою та екології  виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
08 Серпня, 2019 р., 13:25
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу економіки та інвестицій (з питань АПК) виконавчого комітету Миколаївської міської ради.