22 Червня, 2020 р., 16:24
Інформація щодо необхідності перегляду тарифу на виробництво теплоенергії СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС; Оголошення про проведення відкритого обговорення.

05 Червня, 2020 р., 09:32
СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС інформує про погодження  Миколаївською міською радою Інвестиційної програми СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС на 2018-2025 рр.

01 Червня, 2020 р., 16:48
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що з 02.06.2020 року відновлюють свою роботу  заклади дошкільної  освіти в умовах адаптивного карантину, про це відповідне рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01.06.2020 № 14.
08 Квітня, 2020 р., 15:07
З метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Миколаївки, працівниками КП «Сервіскомуненерго» щодня проводяться протиепідемічні заходи, серед яких – дезінфекція під’їздів багатоквартирних будинків нашого міста. Працівники комунального підприємства, за допомогою спеціальних розпилювачів, здійснюють обробку сходових кліток, вхідних дверей, поручнів в під’їздах, а також ліфтів дезінфікуючим засобом. Тільки протягом сьогоднішнього дня було проведено дезінфекцію 63 під’їздів  багатоквартирних будинків нашого міста. Планують щодня здійснювати такі роботи.