10 Липня, 2019 р., 14:03
23.07.2019 о 14:00 відбудеться ХХХІV cесія Миколаївської міської ради 8 скликання. Місце проведення  зал засідань бібліотеки-центру екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка.
04 Липня, 2019 р., 17:02
П’ять років тому завдяки діям українських військових, добровольців над містом Миколаївка підняли жовто-блакитний прапор. Було відновлено правопорядок та законність. Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронить рідну землю зі зброєю, вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи наш рідний край від окупантів. Кожен з них–це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.
24 Червня, 2019 р., 16:41
28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.
24 Червня, 2019 р., 16:39
Молодість – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку кожен з трепетом зберігає у своєму серці. Це – час випробувань, творчого натхнення, становлення, професійного вибору, час, що безперечно вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.
19 Червня, 2019 р., 15:30
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради звертає увагу на «культуру» поведінки деяких людей, які викидають недопалки, залишають пляшки, пластикові пакети, обгортки від їжі, одноразовий посуд, купи лушпиння в місцях загального користування та відпочинку, на площі Енергетиків та площі Свешнікова.
12 Червня, 2019 р., 16:46
Установа та Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, в рамках ініціативи ЄС EU4Business, запрошують українських виробників продуктів харчування до участі у Торговій місії до Грузії, яка відбудеться 10-12 вересня 2019 року у м. Тбілісі.
12 Червня, 2019 р., 16:44
На  передодні Вашого  професійного свята – Дня Медичного працівника  хочу висловити щиру подяку за  Вашу працю, врятовані життя, за повернуте пацієнтам здоров’я та надію,  людяність та співпереживання. Ваші щирі серця і теплі руки відновлюють радість життя, дарують віру у зцілення.
07 Червня, 2019 р., 08:05
26.06.2019 о 14:00 відбудеться ХХХІІІ cесія Миколаївської міської ради 8 скликання. Місце проведення  зал засідань бібліотеки-центру екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка.
05 Червня, 2019 р., 10:55
Основною метою  Конкурсу, який проводиться  з 2017 року, є пошук та нагородження молодих підприємниць , які мають конструктивне бачення власних можливостей та ринкового оточення, а також впевненість  у реалізації власних бізнес-ідей. Це молоді жінки у віці від 18 до 35 повних років, які проживають на території Донецької області та бажають розвивати свою бізнес – ідею. За два роки у конкурсі прийняло участь 37 жінок , які написали свої бізнес проекти, з них обрано 6 переможниць.
05 Червня, 2019 р., 10:14
Протягом літнього періоду 2018 року ( з 01.06. 2018 по 31.08.2018р.) на водоймах області загинуло 40 осіб, з них 3 дитини, це на 25%  більше ніж за аналогічний період 2017 року (загинуло 32 особи, з них 3 дитини) причинами загибелі людей стали грубі порушення правил поведінки на воді й особиста необережність, а серед дітей ще й пустощі біля води.