Номер телефону гарячої лінії Миколаївської міської ради: +38(062)62-42-456

20 Грудня, 2021 р., 14:34
Додаткова й бустерна дози вакцини від Covid-19: у чому різниця — пояснює лікар-імунолог В Україні дозволили застосування третьої (додаткової) дози вакцини від коронавірусу, але щеплюватимуть нею не всіх. Для кого вона призначена та чим відрізняється від бустерної, розповів лікар-імунолог Федір Лапій. Кому потрібна додаткова доза вакцини? За словами фахівця, наразі лікарі чекають на наказ МОЗ про впровадження додаткової дози проти Covid-19 для груп ризику: людей, які мають проблему з імунітетом і потребують додаткової дози до основної схеми вакцинації, щоб отримати міцніший імунітет проти коронавірусу.
14 Грудня, 2021 р., 08:53
Українці в віці 60+ зможуть витратити «ковидну тисячу» на ліки. Повністю вакциновані проти COVID-19 українці в віці 60+ зможуть уже з січня витратити 1 тис. грн. на соціальні потреби, зокрема, на ліки, заявив Президент України Володимир Зеленський. «Програма «єПідтримка» розширюватиметься, щоб нею могли скористатися більше українців.
02 Грудня, 2021 р., 09:00
AstraZeneca Це векторна вакцина, яку розробила шведсько-британська компанія AstraZeneca разом з Оксфордським університетом. Вакцина, вироблена в ЄС, має торговельну марку Vaxzevria, в Південній Кореї – AstraZeneca-SKBio, в Індії – Covishield.
02 Грудня, 2021 р., 08:04
Станом на 25.11.2021 на території Миколаївської міської територіальної громади медики зафіксували 16 нових випадків COVID-19. Про це повідомило комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області.
30 Листопада, 2021 р., 16:40
Станом на 25.11.2021 на території Миколаївської міської територіальної громади медики зафіксували 3 нових випадків COVID-19. Про це повідомило комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області.
26 Листопада, 2021 р., 15:39
Станом на 22.11.2021 на території Миколаївської міської територіальної громади медики зафіксували 11 нових випадків COVID-19. Про це повідомило комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області.
23 Листопада, 2021 р., 16:40
Станом на 15-19.11.2021 на території Миколаївської міської територіальної громади медики зафіксували 23 нових випадків COVID-19. Про це повідомило комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області.
18 Листопада, 2021 р., 15:55
Станом на 15-16.11.2021 на території Миколаївської міської територіальної громади медики зафіксували 10 нових випадків COVID-19. Про це повідомило комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області.
17 Листопада, 2021 р., 08:08
Станом на 10-11.11.2021 на території Миколаївської міської територіальної громади медики зафіксували 27 нових випадків COVID-19. Про це повідомило комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області.
16 Листопада, 2021 р., 15:49
Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області повідомляє про наступне.