Європейський Банк Реконструкції та Розвитку

Дата: 02.06.2020 17:31

Фото без описуЄвропейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за інформаційної підтримки Державної Установи Офіс з просування експорту”, запрошує українські малі та середні підприємства хімічної промисловості до участі в серії ділових перемовин в рамках проведення торговельної місії у Турецькій Республіці, яка відбудеться 27-29 липня 2020 року у м. Стамбул.

До участі у бізнес-делегації  торговельної місії запрошуються малі та середні підприємства-виробники наступних категорій продукції: добрива та засоби догляду за рослинами, побутова та промислова хімія, косметичні засоби та інгрідієнти, фармацевтичні засоби, пластик та вироби з пластику, хімічні волокна, фарби та покриття, синтетичні смоли, інноваційні розробки для хімічної промисловості та інша продукція згаданого сектору. Перемога надаватиметься компаніям з досвідом експорту.

Вісім компаній, обраних до бізнес-делегації шляхом конкурсного відбору, отримають:

-два дні індивідуальних ділових переговорів з потенційними турецькими партнерами, які будуть запрошені турецькою консалтиноговою компанією (expatia.net) та у співпраці з найбільшою бізнес-організацією Туреччини DEIK (www.deik.org.tr);

-індивідуальну консультаційну підтримку з питань експорту до Турецької Республіки;

-відвідання успішних підприємств турецького хімпрому для обміну досвідом та вивчення практик;

-повний супровід та організаційну підготовку під час місії командою українських та турецьких консультантів;

-приміщення та всі інші організаційні складові для проведення запланованих переговорів;

-семінар і тренінг щодо торгових можливостей у Турецькій Республіці та щодо ведення переговорів з турецькими партнерами;

-переклад під час перемовин (за запитом).

У випадку, якщо торгова місія не відбудеться у зв’язку з крантинними обмеженнями, ділові перемовини відбудуться в режимі індивідуальних онлайн зустрічей. Вищезазначені послуги фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та реалізуються ЄБРР.

У конкурсному відборі можуть взяти участь компанії, які відповідають наступним обовязковим критеріям:

-компанія є малим або середнім бізнесом – від 10 до 250 офіційно зареєстрованих співробітників;

-компанія є зареєстрованим субєктом (приватний підприємець або юридична особа) згідно чинного законодавства України;

-мінімум 51 % акцій компаній належать громадянам України;

-наявність веб-сайту (або сторінки) англійською мовою;

- мінімум один учасник місії від компанії вільно володіє англійською мовою або компанія готова забезпечити перекладача протягом 3-х днів торгмісії;

-компанія має хорошу ділову репутацію;

-компанія раніше не брала участь у місіях Проекту або брала лише один раз.

Реєстрація триває до 12 червня 2020 року включно за посиланням: https://bit.ly/GoTurkey_register.

Умови участі за посиланням: https:// preview.mailerlite.com/v3m0y4/.

Контактна особа: Ірина Онікієнко, експерт з міжнародних ринків, проєкт Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків”, що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР (електронна адреса ionikienko@fsr.org.ua)

співробітниківспівробітників співробітниківспівробітників