Шановні мешканці громади!

Дата: 17.06.2020 11:45

Донецькою облдержадміністрацією спільно з проектом міжнародної технічної допомоги FORBIZ/EU4Business проводиться опитування бізнес-кіл області, органів місцевого самоврядування, виконавчих органів влади за посиланням https://forms.gle/cPxGYqWsj2jXoGZt5.

Опитування проводиться з метою  формування Плану заходів з реалізації Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва Донецької області на 2021-2022 роки та проведення моніторингу стану розвитку та визначення щодо сильних/слабких сторін малого і середнього підприємництва регіону та потреб у підтримці. Розпочато роботу розробки проекту Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва Донецької області на 2021-2022 роки відповідно до пункту 2 частини першої статті 9 Закону України “Про розвиток, державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні”.