Шановні експортери та бізнес-асоціації!

Дата: 04.12.2020 13:01

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить масштабне опитування серед українських експортерів, галузевих та бізнес-асоціацій щодо зацікавленості взяти участь у найбільших закордонних міжнародних виставках та ярмарках.

Зазначене опитування проводиться для аналізу потреб українського бізнесу та подальшого вироблення механізму  надання  державної  підтримки  у  контексті  забезпечення  участі  вітчизняних суб’єктів господарювання у закордонних міжнародних виставкових та ярмаркових заходах у сфері розвитку експорту, які плануються в країнах – ринках у фокусі відповідно до  Експортної стратегії України.

Пройти опитування можна на офіційному сайті Мінекономіки за наступним посиланням: https://cutt.ly/Khj6fMv

Опитування триватиме до 28 грудня 2020 року.