ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ З ФУНКЦІОНАЛЬНИМИ ОБМЕЖЕНЯМИ»

Дата: 29.01.2021 11:23

Комунальний заклад «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» денного перебування, розташований у місті Слов’янськ, вул. Вільна, 7а надає послуги на безоплатній основі з соціально-психологічної реабілітації, фізичної реабілітації молоді до 35 років з різними нозологіями.

Центр реабілітації надалі планує надавати соціально-психологічні послуги молоді з інвалідністю з Донецької області з проживанням. Особи з інвалідністю віком від 18 до 35 років з ментальними, сенсорними та руховими вадами запрошуються до Центру реабілітації для отримання соціально-психологічної, соціально-педагогічної та фізичної послуги з курсом реабілітації 28 календарних днів з розміщенням проживання в гуртожитку.

Телефон для довідок: +38(066)990-43-93

Е-mail: 36209111@mail.gov.ua