Роботи з очищення від снігу та обробки протиожеледними матеріалами

Дата: 16.02.2021 08:32

Інформуємо, що відповідно до укладених договорів на послуги із зимового утримання доріг комунальної власності, під керівництвом виконавчого комітету Миколаївської міської ради, комунальними підприємствами «Сервіскомуненерго», «Комунальник» та  підрядною організацією ТОВ «Данко» проводились роботи з очищення від снігу та обробки протиожеледними матеріалами доріг Миколаївської міської територіальної громади у період з 08 по 14 лютого. Протягом неділі, режим роботи людей, які були задіяні у розчистці, починався о 04:00 год до 10:30 год, а також з 19:00 год до 21:00 год.

Фото без опису

09 лютого трактором МТЗ комунального підприємства Миколаївської міської ради «Сервіскомуненерго» були очищені дороги м. Миколаївка: пл. Енергетиків, вул. 50-річчя Слов’янської ТЕС, вул. О. Островського, вул. Петренка Михайла, вул. Музична,                    вул. Січових стрільців, вул. Синецького, пров. Шкільний.

Комбінованими дорожніми автомобілями Iveco 420 ТОВ «Данко» були очищені дороги м. Миколаївка: вул. Європейська, вул. Миру, вул. Лесі Українки, дорога від             вул. Миру (КНС № 3) до с. Рай-Олександрівка.

По с. Рай-Олександрівка: вул. Центральна, вул. Підгірна (частково), вул. Шкільна (частково).

По с. Малинівка: вул. Центральна, вул. Степна, вул. Шевченко, вул. Миру,                 вул. Чехова, вул. Приозерна.

По с. Никонорівка: вул. Зарічна, вул. Центральна, вул. Молодіжна, вул. Підгірна, вул. Приозерна.

По с. Оріхуватка: вул. Дружби, вул. Горна, вул. Зелена, вул. Канальська, вул. Лісна, пров. Лісний, вул. Пушкіна.

По с. Першомар’ївка: вул. Вишнева, вул. Ржавського.

По с. Тихонівка: вул. Центральна, вул. Північна.

Автомобілем сміттєвозом МАЗ з відвалом на передню навіску комунального підприємства «Комунальник» були очищені дороги по смт Райгородок: вул. Торецька,   пров. Східний, вул. Центральна, вул. Гагаріна, вул. Калинова, вул. Комарова.

Додатково залученою технікою СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС було очищено приватний сектор м. Миколаївка,  ділянку дороги від траси М-03 до кільця по       вул. Коцюбинського, ділянку дороги від кільця по вул. Миру до вул. Європейської.

Фото без опису

10 лютого на боротьбу з ожеледицею, а саме на посипку автомобільних доріг було використано 31,66 т протиожеледної суміші та 24 т посипкового матеріалу.

Технікою комунального підприємства «Сервіскомуненерго» були посипані дороги приватного сектору м. Миколаївка: вул. Колодія, пров. Біляївський, вул. Грунських,          вул. Калинова, вул. І. Франка, вул. Свободи, вул. Шевченко, вул. Миколаївська,                               вул. Святомиколаївська.

Технікою підрядної організації ТОВ «Данко» були посипані дороги м. Миколаївка: пл. Енергетиків, вул. 50-річчя Слов’янської ТЕС, вул. О. Островського, вул. Петренка Михайла, вул. Музична, вул. Січових стрільців, вул. Синецького, пров. Шкільний,              вул. Європейська, вул. Миру, вул. Лесі Українки, дорога від вул. Миру (КНС № 3) до с. Рай-Олександрівка.

По с. Рай-Олександрівка: вул. Центральна, вул. Підгірна.

По с. Карпівка: від траси М-03 до вул. Садова, вул. Центральна, вул. Садова,                вул. Приозерна.

Додатково залученою технікою СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС були посипані дороги м. Миколаївка: вул. Біляївська, вул. Дмитра Багалія, вул. Новоселівська, вул. Приозерна, вул. Українська, вул. Коцюбинська, пров. Механізаторів, ділянку дороги від траси М-03 до кільця по вул. Коцюбинського, ділянку дороги від кільця по вул. Миру до вул. Європейської.

Технікою комунального підприємства «Комунальник» були посипані дороги           смт Райгородок: вул. Торецька, вул. Східна, вул. Центральна, вул. Гагаріна, вул. Калинова, вул. Комарова, дорога між смт Райгородок та смт Донецьке.

Фото без опису

13 лютого на боротьбу з ожеледицею, а саме на посипку автомобільних доріг було використано 71,08 т протиожеледної суміші та 12 т посипкового матеріалу.

Технікою підрядної організації ТОВ «Данко» були посипані дороги м. Миколаївка: пл. Енергетиків, вул. 50-річчя Слов’янської ТЕС, вул. О. Островського, вул. Петренка Михайла, вул. Музична, вул. Січових стрільців, вул. Синецького, пров. Київський,              вул. Європейська, вул. Миру, вул. Лесі Українки, дорога від вул. Миру (КНС № 3) до с. Рай-Олександрівка.

По с. Рай-Олександрівка: вул. Центральна, вул. Підгірна.

По смт Райгородок: вул. Торецька, вул. Східна, вул. Центральна, вул. Гагаріна,          вул. Калинова, вул. Комарова, дорога між смт Райгородок та смт Донецьке.

По с. Малинівка: вул. Іванівська, вул. Миру, вул. Морозова, вул. Нова,                         вул. Приозерна, вул. Степна, вул. Центральна, вул. Чехова, вул. Шевченко.

По с. Оріхуватка: вул. Дружби, вул. Лісна.

Фото без опису

По с. Никонорівка: вул. Центральна, вул. Підгірна, вул. Приозерна.

Технікою комунального підприємства «Сервіскомуненерго» були посипані дороги приватного сектору м. Миколаївка: вул. Колодія, пров. Біляївський, вул. Грунських,          вул. Калинова, вул. І. Франка, вул. Свободи, вул. Шевченко, вул. Миколаївська,                               вул. Святомиколаївська, вул. Чкалова, пров. Польовий.

На ліквідацію наслідків негоди на території Миколаївської міської територіальної громади працювало 6 одиниць техніки та 43 робітника.

Додатково зазначаємо, послуги з експлуатаційного зимового утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення виконуються відповідно до укладеного договору між департаментом базових галузей та ТОВ «Славдорстрой»:

1. від  траси М-03 до с. Карпівка;
  2. від траси Т-05-14 до смт Донецьке;
  3. від траси М-03 до с. Рай-Олександрівка;
  4. дорога між с. Стародубівка та с. Пискунівка;
  5. дорога між с. Оріхуватка та с. Никонорівка;
  6. дорога між с. Никонорівка та с. Малинівка;
  7. дорога між с. Малинівка та с. Першомар’ївка.