Вшанували працівників ЖКГ Миколаївської міської територіальної громади

Дата: 19.03.2021 14:12

Фото без описуДень працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення — професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення України. Відзначається щорічно у третю неділю березня.

Сьогодні в Миколаївській міській раді відбулося  вшанування кращих працівників ЖКГ Миколаївської міської територіальної громади.

Від Миколаївського міського голови Олександра Гадяцького до присутніх звернувся   перший заступник міського голови  Володимир Проскунін. Він привітав та вручив подяки кращим працівникам в цій галузі. За сумлінну щоденну працю, відданість роботі, за людяність та з нагоди Дня працівників житлового комунального господарства і побутового обслуговування населення подяки від громади  вручили:

Дерев’янко Надії Олександрівні - двірнику житлово-експлуатаційної дільниці;

Ісаєвій Ларисі Григорівні - комірнику цеху теплових та підземних комунікацій;

Капшук Інні Ренатівні - головному бухгалтеру КП «Комунальник»;

Кашмановій Олені Володимирівні - маляру 5-го розряду ремонтно-будівельного цеху;

Кириловій Яні Володимирівні - двірнику житлово-експлуатаційної дільниці;

Кобзарь Світлані Павлівні - інженеру цеху теплових та підземних комунікацій;

Лапченку Миколі Івановичу - оглядачу гідротехнічних об’єктів КП «Комунальник»;

Шмідту Олександру Миколайовичу - в.о. майстра електрогосподарства ремонтно-будівельного цеху

Бажаємо успіхів у роботі, вдячних клієнтів, зростання заробітної плати, успіхів, здоров'я і благополуччя у всьому! Бажаємо всім працівникам ЖКГ не втрачати оптимізму та віри в майбутнє!