Електровелосипеди в дарунок від  ЮНІСЕФ і проекту #Cпільно

Дата: 31.03.2021 10:06

Фото без описуДякуючи  ЮНІСЕФ і проекту #Cпільно фахівці з соціальної роботи в Миколаївській територіальній громаді (Донецька область) ще краще працюватимуть, бо у них тепер є нові, сучасні  електровелосипеди. Завдяки новому потужному транспортному засобі працівники зможуть швидко дістатися до своїх підопічних.

До речі,ЮНІСЕФ –це світовий лідер, який просуває та захищає права дітей у  країнах, включаючи Україну. ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях для охоплення найуразливіших дітей та молоді, які найбільше потребують допомоги. Вони працюємо над тим, щоб зберегти їхні життя. Захистити їхні права. Уберегти їх від шкоди. Дати їм дитинство, в якому вони будуть захищеними, здоровими та освіченими. Дати їм рівні можливості реалізувати свій потенціал, щоб одного дня вони могли зробити світ кращим. Проект «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді», спрямований на зміцнення спроможності громад на сході України і забезпечення доступних та якісних соціальних послуг.