ІНФОРМАЦІЯ З ПИТАНЬ ВИСУВАННЯ КАНДИДАТІВ У МОЛОДІЖНУ РАДУ ПРИ МИКОЛАЇВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Дата: 01.03.2021 11:21

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 18.12.2018 року № 1168 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи» п.8 до складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

• Представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території відповідної адміністративнотериторіальної одиниці.

Перелік документів, що необхідно надати на реєстрацію до 18.04.2021:

Заява про включення до участі в установчих зборах кандидата (зразок 1)

Біографічна довідка делегованого представника (зразок 3)

Заява про надання згоди на обробку та оприлюднення персональних даних (зразок 4)

Витяг з протоколу (зразок 5)

Копія установчих документів, відповідно до яких можна встановити провадження у

сфері молодіжної політики

• Представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу (за згодою).

Перелік документів, що необхідно надати на реєстрацію до 18.04.2021:

Заява про включення до участі в установчих зборах кандидата (зразок 1)

Біографічна довідка делегованого представника (зразок 3)

Витяг з протоколу (зразок 5)

Жителями відповідної адміністративно-територіальної одиниці, які делегуються до складу молодіжної ради в порядку, визначеному положенням про молодіжну раду. У разі, коли молодіжна рада утворюється вперше, порядок їх делегування визначається ініціативною групою з підготовки установчих зборів, сформованою місцевою радою.

29.03.2021 року на першому засіданні ініціативної групи визначений порядок делегування кандидатами в молодіжну раду. Кандидати в молодіжну раду делегуються мешканцями громади, віком від 14 до 40 років. Кількість мешканців громади, які делегують кандидата в молодіжну раду  не повинно бути менше 30 осіб.

Перелік документів, що необхідно надати на реєстрацію до 18.04.2021:

Заява про включення до участі в установчих зборах кандидата (зразок 2)

Біографічна довідка делегованого представника (зразок 3)

Список мешканців, які делегують кандидата до участі в обранні в молодіжну раду

Google-анкета

Перелік документів, що необхідно надати на реєстрацію до 18.04.2021:

Заява про включення до участі в установчих зборах кандидата (зразок 2)

Біографічна довідка представника (зразок 3)

Google-анкета