В Миколаївській громаді був проведений  міський етап  Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

Дата: 29.04.2021 08:43

Фото без опису27.04.2021 відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської радина базі Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2,  був проведений  міський етап  Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. Турнір проводився з метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді, покращення навчально-спортивної роботи і пропаганди здорового способу життя здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Миколаївської ОТГ.

До змагань долучились учні 10-11 класів Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст.№1,

Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2, Райгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ст., Малинівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Спортсмени провели запеклу боротьбу  з таких напрямків: підтягування, метання в ціль, стрільба, комбінована естафета.

За результатами змагань з підтягування перше місце посіла команда Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2.

Кращими у змаганнях на влучність стала  команда учнів Райгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ст.

У змаганні зі стрільби виборола перемогу команда Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 .

За результатами змагань з комбінованої естафети  перше місце посіла команда учнів Райгородоцького ЗЗСО.

Кращими у змаганні зі збирання гвинтівки стала команда Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2.

Дмитрієв Станіслав, учень  11 класу Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2,  посів три перших місця з випробувань: підтягування на перекладині, стрільба, спорядження магазину зброї патронами.

Медвідь Богдан, учень 11 класу Райгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ст., посів перше місце у  випробуванні з комбінованої естафети. Грищук Максим, учень 11 класу Райгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ст., посів перше місце у випробуванні з метання (іметованої гранати).

Вітаємо переможців змагань і бажаємо їм подальших успіхів.Фото без описуФото без описуФото без опису