Спортсменки Миколаївського бадмінтонного клубу завоювали два золота і одне срібло на турнірі в Києві

Дата: 24.05.2021 13:28

Фото без описуЗ 20 по 23 травня в Києві пройшов турнір з бадмінтону «Київський каштан». У ньому взяли участь 110 спортсменів з усієї України з Донецької, Київської, Харківської, Львівської, Дніпропетровської, Вінницької та Одеської областей. Спортсменки Миколаївського бадмінтонного спортивного клубу, учениці Миколаївського ЗЗСО № 3, Єлизавета Добрянська і Аня Шубіна разом з тренером Дмитром Симоненком взяли участь в цьому великому турнірі.

Наші дівчатка кожен день змагалися в одиночній парній і змішаній категоріях з суперниками різного рівня. На третій день турніру Єлизавета Добрянська увійшла до фіналу за трьома розрядами. І ось фінал, напружений момент для всіх спортсменів, Єлизавета Добрянська зайняла: 1 місце в одноосібній категорії; 1 місце з Тимофієм Кадеміним в змішаній категорії; 2 місце з Анею Шубіної в парній категорії.