Оприлюднення переліку осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі

Дата: 24.05.2021 15:11

Перелік осіб, які подали документи та які допущені для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Райгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради.

КАЛІБЕРДА ЛЮБОВ ІВАНІВНА подала документи та допущена для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Райгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради.

Конкурсний відбір на посаду директора буде проведено 10 червня 2021 року о 14.00 год. за адресою: м. Миколаївка, вул. Січових Стрільців, 35, КЗ «Бібліотека-центр екологічного виховання імені героя України О.Г.Лелеченка» (зал засідань).

Учаснику конкурсу бути готовим до публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.