В Миколаївській громаді відсвяткували День медичного працівника

Дата: 18.06.2021 23:14

Фото без описуКожної третьої неділі червня в Україні відзначається свято людей найгуманнішої професії – медичних працівників. І сьогодні, не дивлячись на сучасні технології і нові обладнання, які існують у медичній галузі, ніхто не замінить медичного працівника, бо саме особистість медика допомагає хворому долати труднощі і перемагати хворобу. І все це відбувається завдяки працівникам медичної галузі, починаючи від водія швидкої допомоги і завершуючи шановними лікарями.

Слова глибокої подяки на адресу наших медичних працівників сьогодні лунали від міського голови Олександра Гадяцького. За чуйні серця, повернуте здоров’я та врятовані життя, бо не одне століття медики самовіддано служать суспільству, протистояючи різним хворобам і епідеміям.

Також зі словами вдячності та привітання звернулася до колег директор КНП «Слов’янська центральна районна лікарня» Світнана Коплянок. Вона подякувала за самовідданість колег в умовах, коли щогодинно, щохвилинно потрібно бути на чатах біля ліжка хворого, віддавати все, що у них є: знання, досвід, увагу, підтримку, аби допомогти хворому вижити.

За наполегливу плідну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, самовіддане служіння обраній професії та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника грамотами від Миколаївського міського голови нагороджено медичних працівників КНП «Слов’янськоа центральноа районноа лікарня», а саме:

• молодшу медичну сестру терапевтичного відділення Ларису Батиченко;

• сестру – господиню консультативної поліклініки Тетяну Гайдукову;

• сестру медичну відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Сніжану Грек;

• лікаря – хірурга консультативної поліклініки Олександра Давидкова:

• сестру медичну відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Наталю Діброву;

• сестру медичну консультативної поліклініки Світлану Кадирову; • сестру-господиню інфекційного відділення Тетяну Карпенко;

• сестру медичну відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Світлану Максимейко;

• сестру медичну інфекційного відділення Олену Мананнікову;

• сестру медичну старшу, сестру медичну з дієтичного харчування терапевтичного відділення Наталю Полінкіну;

• сестру медичну терапевтичного відділення Олену Поставничну;

• молодшу медичну сестру з догляду за хворими інфекційного відділення Світлану Сергєєву;

• бактеріолога клініко-діагностичної лабораторії Надію Харченко;

• сестру медичну приймального відділення Марину Чумак;

• сестру медичну інфекційного відділення Ольгу Шипунову.

За багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я , високий професіоналізм, чуйність та милосердя, вагомий особистий внесок у наданні медичної допомоги населенню Миколаївської міської територіальної громади та активну громадську позицію,

висловлюється Подяка від Миколаївського міського голови:

• лікарю загальної практики- сімейному лікарю лікарської амбулаторії смт. Райгородок КНП «ЦПМСД» Ользі Брославській;

• головній медичній сестрі КНП «ЦПМСД» Ірині Гніденко;

• сестрі медичній загальної практики- сімейної медицини лікарської амбулаторії с. Рай-Олександрівка КНП «ЦПМСД» Ользі Гакало;

• молодшій медичній сестрі медичної лікарської амбулаторії м. Миколаївка КНП «ЦПМСД» Лілії Гук;

• сестрі медичній загальної практики – сімейної медицини ФП с. Карпівка, лікарської амбулаторії смт. Райгородок КНП «ЦПМСД» Оксані Красковській ;

• реєстратору медичної лікарської амбулаторії м. Миколаївка КНП «ЦПМСД» Ользі Самовейкіній;

• сестрі медичній загальної практики — сімейної медицини лікарської амбулаторії смт. Райгородок КНП «ЦПМСД» Людмилі Шамрай;

• заступнику головного лікаря експертизи тимчасової непрацездатності КНП «ЦПМСД» Івану Ярчуку.

Після урочистого нагородження працівників медичної галузі творчий колектив мистецької школи Миколаївської громади подарували присутнім приємні враження від святкового концерту.