Привітання з Днем Народження

Дата: 11.07.2021 16:00

Фото без описуСьогодні день народження святкує заступник міського голови Валентина Гребенюк!

Шановна Валентино Павлівно!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!Свято День народження існує не випадково. Від того, наскільки радісним і щасливим він стане, залежить весь наступний рік. Нехай цей день нагряне до Вас з безтурботньою радістю і святковим передчуттям, з чарівною казкою та гарними сюрпризами!. Нехай ангел оберігає від негод і вказує лише вдалу дорогу, а Господь нагородить енергією та ентузіазмом. Бажаємо, щоб усе в житті складалося так, як серце мріє! А ще відмінного самопочуття, чудового настрою, постійного щастя, яскравого світу навколо та безліч можливостей для успіху в ньому! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя — в серце!

Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький