Анкетне опитування щодо фінансової грамотності населення

Дата: 14.07.2021 11:28

З метою забезпечення фінансової обізнаності населення країни Національний банк України спільно з обласними державними адміністраціями розробляє Національну стратегію фінансової грамотності до 2025 року. На виконання протокольного рішення за результатами селекторної наради під головуванням Заступника Керівника Офісу Президента України К. Тимошенка 7 червня 2021 року відбулось засідання експертної групи з обговорення проєкту Національної стратегії розвитку фінансової грамотності до 2025 року.

За результатами роботи експертної групи було визначено необхідним окреслити коло проблемних питань з фінансової грамотності в регіоні, а також визначити найбільш популярні інформаційні ресурси з цієї тематики. У зв’язку з вищевикладеним даємо посилання на анкетне опитування щодо фінансової грамотності населення в Донецькій області

(https://cutt.ly/6mRvRlB),

яке триватиме до 23 липня 2021 року.