24-й навчально-тренувальний збір Харківського бадмінтонного спортивного клубу знову проходить в м. Миколаївка

Дата: 19.07.2021 16:19

Фото без описуОрганізатори зборів котрий рік відзначають якісну тренувальну базу СК «Енергетик», його відкритих майданчиків для відпрацювання техніки гри, гостинність готелю і кафе «Зоря», тому незмінно приїжджають провести міжсезонний період саме в місті енергетиків.

На базі спорткомплексу нарівні з хлопцями з Харкова займаються спортсмени нашого міста, отримуючи величезний багаж знань і досвіду.

Командні ігри, турніри, пробіжки в околицях Миколаївки, цікаві та пізнавальні тренінги, настанови від досвідчених тренерів, відпрацювання тактичної майстерності, а у вільний час - походи на річку і навіть дискотеки!

Підтримувати спортивну форму майбутнім чемпіонам допомагає збалансоване харчування, яке спеціально для харків'ян готують кухарі кафе «Зоря».

Джерело: https://www.facebook.com/skEnergetik/posts/882435152350466