Патрульна поліція Краматорська та Слов'янська

Дата: 21.07.2021 14:20

Фото без описуЦими вихідними патрульні поліцейські здійснювали регулювання дорожнього руху на перехресті автодоріг М-03 та Т-05-14 (лиманський поворот поблизу Слов’янська).

В другій половині дня, коли усі відпочиваючі повертаються додому, дорога перевантажена.

Це створювало неабиякі незручності й добре дозвілля завершувалося неприємним довгим очікуванням в заторі.

Тож у суботу та неділю на місці чергували екіпажі патрульних, які допомагали кермувальникам.

Нагадуємо водіям! Дотримуйтесь безпечної дистанції, не перевищуйте швидкість руху, утримуйтесь від різкого гальмування, порушень правил обгону, маневрування. Під час спеки в процесі керування автотранспортом радимо бути максимально уважними та обережними, а також з повагою ставитись до інших учасників дорожнього руху!